שירות איתור הספרים של איתמר לוי נפתח בשנת 1993, וכל מטרתו לעזור לכם למצוא ספר ישן, אותו אינכם מצליחים למצוא לבדכם. מהרגע שבקשתכם התקבלה, איתמר יחפש עבורכם את הספר עד שהוא יימצא.


קטלוג הספרים שלנו אינו קטלוג מלאי, אלא מכיל את פרטיהם של אלפי ספרים, ונועד לעזור לכם למצוא מידע על הספר שאתם מחפשים. ניתן למצוא ספר בעזרת שמו, שם מחברו, שם המאייר, או ההוצאה. אם אתם מחפשים, למשל, ספר על ילד אינדיאני קטן, הקישו את מילת המפתח "אינדיאני", ותקבלו את כל הספרים העוסקים באינדיאנים, אותם הכנסנו לקטלוג. מצאתם את הספר המבוקש? לחצו על הכפתור המתאים, ואיתמר ישמח לחפש את הספר עבורכם.


אם אתם זוכרים את פרטיו של הספר (שם, שם מחבר, הוצאה וכו'), כל שאתם צריכים לעשות, הוא להיכנס למדור: בקשה לאיתור ספר. באפשרותכם למלא טופס עם פרטיכם האישיים, ועם כל המידע הידוע לכם על הספר. גם אם אתם זוכרים רק את שם הספר, או רק את שם המחבר, או שאינכם זוכרים לא את זה ולא את האחר, ורק תוכנו של הספר ידוע לכם, זה בסדר מבחינתנו. איתמר מצא כבר ספרים עם הרבה פחות מידע.


בחודש יוני שנת 2000, יצא לאור הספר "מיומנו של מאתר ספרים" מאת איתמר לוי. בספר מתאר איתמר כיצד הקים את השירות המיוחד לאיתור ספרים, ומספר על כמה בקשות מעניינות, כמו הבקשה של המלכה נור, או הבקשה של חנה מתל אביב שביקשה ספר ממנו לא זכרה שום דבר... את הספר לא תוכלו למצוא בשום חנות ספרים, אלא רק ב"חנות הספרים של איתמר". במדור "מיומנו של מאתר ספרים" יתפרסמו הרפתקאות חדשות במרדף אחר ספרים אבודים. אל תחמיצו!


כאן תוכלו למצוא המלצות על כמה מהספרים הנמצאים כרגע ברשותנו. המדור מתעדכן כל כמה שעות, כך שכדאי לפקוד אותו בקביעות. אם אתם מעוניינים להזמין ספר מהרשימה, מהרו לעשות זאת.


רוצים להחליף חוויות, רשמים ודיעות עם אוהבי ספרים אחרים? אתם מוזמנים להכנס אל המועדון שלנו. כאן תוכלו להשאיר הודעות פרי עטכם, ולהגיב על הודעותיהם של אחרים.


אם יש לכם הערות והמלצות לאתר, אנא כתבו לנו.
אני מאחל לכם שיטוט נעים ומהנה! איתמר לוי