הצגת הודעה

איתמר לוי : שם
שאלות ותשובות על דף המידע : נושא
12/21/2013 8:42:47 PM : תאריך

מה זה 'דף המידע של איתמר'?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
דף המידע נשלח פעמיים בחודש בימי ד', לתיבות הדואר האלקטרוני של המנויים, והוא מעין עיתון/ מגזין העוסק אך ורק בספרים ישנים. כל דף מידע מוקדש לנושא אחר: פרס נובל לספרות, עגנון, אפריקה, טרזן, חגי ישראל, הגדנ"עים ועוד. בדף המידע אנו נותנים טעימה מספרים וסיפורים בנושא הנידון.

מדוע דף המידע עולה כסף?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
כדי שנוכל להמשיך ולפרסם את דף המידע גם מהצד הטכני וגם מהצד התכני, החלטנו לפני כמה שנים, כי דף המידע יהיה בתשלום מינימלי של 10 ש"ח לדף. אומנם היו כאלה שהתלוננו על הצעד שנקטנו, וחלק מהם גם הסיר את שמו מרשימת התפוצה, אך רוב הקוראים הרואים פעמיים בחודש את העבודה העצומה המושקעת בכל דף, נרשמו ברצון ל'מועדון מנויי דף המידע'.

מדוע משתלם להיות חלק מ'מועדון מנויי דף המידע'?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
קודם כל בגלל שאתם מקבלים פעמיים בחודש סקירה מקיפה על סופרים, ספרים, הוצאות לאור וכל מה שקשור לנושא. אתם עוזרים לנו להמשיך את המפעל הגדול הזה, וגם - אתם יכולים להנות מהנחות ומתנות לרוב: חברי המועדון יכולים לרכוש ספרים ממדור המומלצים באתר האינטרנט שלנו ב-50% מתנה [ורובם עושים זאת שוב ושוב!], חברי המועדון זוכים בלילה שני בחינם בצימר הספרים שלנו [מתנה השווה מאות ש"ח], חברי המועדון מקבלים בביקורם בחנות רפרודוקציה משנות ה-30' של תחריט מעשה ידי הצייר ליליאן ועוד ועוד.

איך נרשמים?
~~~~~~~~~
מתקשרים לטלפון 052-2585787 ואתם מנויים.שלח תגובה להודעה | לדף הקודם | חזרה לפורום | חיפוש


12/21/2013 8:42:47 PM -  איתמר לוי - שאלות ותשובות על דף המידע